Evropa v Obříství 2022 - www.eshop.arboeko.com - 11.1.2022 od 8:00 - 18.1.2022 do 24:00

pro krásu měst a zdraví lidí

Aktuálně hledáme nové kolegy na tyto pracovní pozice:

  • Brigáda - pomoc s expedicí okrasných rostlin

    Náplň práce: kompletace objednávek, nakládání a vykládání rostlin

    Práce od 14.2.2022 do 25.03.2022

    Pracovní doba pondělí - pátek (sobota) od 7:30 do 17:00 (18:00)

    Pracoviště - Řepinská ul, Mělník

    DPP na 3 - 7 týdnů

    Požadujeme:

    • Minimálně výuční list
    • Pečlivost (především v počítání)
    • Pracovitost
    • Spolehlivost

    Nabízíme:

    stravenky

    odměna 155 Kč/hod.

    Pokud máte zájem dozvědět se více informací, zavolejte na tel.: 315 617 872 / mobil: 601 323 467, nebo napište na personal@arboeko.com .

    Těšíme se na spolupráci.

    Tým Arboeko s.r.o.

  • Prodejce/kyně okrasných a ovocných dřevin ve Smržicích

    Zakládáme si na poskytování kvalitních služeb našim zákazníkům a jejich spokojenost je naší prioritou.        V současné době hledáme pro naši velkoobchodní prodejnu prodejce/kyni se znalostí sortimentu okrasných a ovocných dřevin ve Smržicích u Prostějova.

    Buďte v přírodě a s prací spokojeni – u nás to jde.

    Prodejce/kyně okrasných a ovocných dřevin

    Činnosti, které Vás čekají:

    • Vystavování prodejních dokladů, nabídek, objednávek a jiné.
    • Kontrola stavu zásob prodejny a aktuálního sortimentu - práce i venku.
    • Spolupráce při zajištění provozu a plynulého chodu prodejny, plnění dílčích úkolů.
    • Podílet se na přípravě a kompletaci objednávek.

    Co od Vás očekáváme?

    • Nezbytná je zkušenost se sortimentem okrasných a ovocných dřevin. Abyste uměli poradit našim zákazníkům, když budou potřebovat.
    • Příjemné vystupování a dobré komunikační dovednosti. Komunikace se zákazníky je pro Vás radost.
    • Umíte si hravě poradit s prací na počítači. Nějaký excel Vás nerozhází.
    • Dokážete zachovat klidnou hlavu i v náročnějších situacích.
    • Rádi občas využijete možnosti práce na čerstvém vzduchu.
    • Ovládáte základní úroveň anglického nebo německého jazyka.

    Co Vám můžeme nabídnout?

    • Velice příjemné pracovní prostředí, kde budete obklopeni samotnou přírodou a přátelským kolektivem
    • Pracovní úvazek na jednosměnný provoz
    • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
    • Možnost pracovních cest do zahraničí
    • Nadstandardní bonusový systém
    • 5 týdnů dovolené
    • Plně hrazené stravování nebo stravenky
    • Příspěvek na cestovné
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Podpora firemního vzdělávání a školení
    • Zaměstnanecké slevy
    • Firemní akce
    • Nástup možný ihned

    V případě zájmu nám zašlete svůj životopis.

    Email: aneta.rychla@arboeko.com

    Tel.:  737 860 031

    Těšíme se na Vaše reakce.

  • Odborný pracovník/ce pro pěstování kmínkových dřevin ve Smržicích

    Už Vás nebaví hledat „jen nějakou práci?" Pojďte s námi vytvářet krásnou krajinu, ale i pěstovat rodinnou atmosféru naší firmy. Staňte se vedoucí/m našeho týmu pro pěstování kmínkových dřevin ve Smržicích u Prostějova.

    Odborný pracovník/ce pro pěstování kmínkových dřevin

    Co práce obnáší:

    • Náplň práce je pestrá a mění se s ohledem na roční období.
    • Obecně budete důležitou spojkou mezi obchodním, výrobním oddělením a expedicí.
    • Hlavní náplní je pěstování dřevin včetně chemické ochrany, kompletace a expedice objednávek, kontrola zásoby a kvality.
    • Pracoviště převážně na čerstvém vzduchu, částečně i v kanceláři.

    Koho hledáme?

    • Posilu týmu s kladným vztahem k zahradnickým pracím, jakákoli zkušenost je vítána.
    • Důležitý postoj „zvládnu – nic není nemožné“ bez ohledu na výzvy a za každého počasí.
    • Rádi pracujete s mechanizací, ale ani práce na počítači Vám není cizí.
    • Měli byste umět vést a motivovat menší počet pracovníků.

    Výhodou také bude:

    • Řidičský průkaz skupiny T, nikoliv podmínkou!

    Co Vám můžeme nabídnout:

    • Práce na jednosměnný provoz
    • Zajímavé finanční ohodnocení
    • Náborový příspěvek až 50 000 Kč
    • Plně hrazené stravování nebo stravenky
    • Příspěvek na dojíždění
    • Příspěvek za dovedení nového zaměstnance
    • Penzijní připojištění
    • Příjemné pracovní prostředí, kde budete obklopeni rostlinami a samotnou přírodou
    • Balíčky pro zaměstnance
    • Zvýhodněné firemní produkty/služby
    • Možnost dalšího vzdělávání, včetně jazykových kurzů na pracovišti
    • Získáte pestrou a zajímavou práci s nástupem ihned

  • Pracovník v okrasné školce v Obříství

    Hledáme nového kolegu do našeho týmu Okrasné školky v Obříství u Neratovic.

    Budete obklopeni přírodou – u nás to jde.

    Pracovní náplň

    • Sázení, řez stromů, vyvazování
    • Expedice stromů
    • Práce s mechanizací

    Jaké znalosti požadujeme

    • Zkušenost se zahradnickými pracemi
    • Orientace na výsledek
    • Schopnost vést menší počet pracovníků

    Vaše výhoda bude, pokud

    • Jste aktivní
    • Rád se učíte novým věcem
    • Máte rádi práci venku
    • Vlastníte řidičský průkaz skupiny T

    Co Vám můžeme nabídnout

    • Náborový příspěvek až 50.000 Kč
    • Obědy zdarma
    • Pestrou, zajímavou práci, při které se hodně naučíte
    • Příjemné pracovní prostředí
    • Možnost dalšího vzdělávání
    • Jednosměnný provoz (dle potřeby pár sobot v roce pouze během sezóny)
    • Po zapracování při smlouvě na dobu neurčitou nabízíme příjemné benefity (balíčky pro zaměstnance, firemní akce, týden dovolené navíc, jazykové kurzy na pracovišti, cafeterie, penzijní připojištění)

    Nástup možný ihned.

    Pokud máte zájem dozvědět se více informací, zavolejte na Tel.: 315 617 872 / Mobil: 724 569 386, nebo napište na personal@arboeko.com .

Ceník

Na novém ceníku právě pracujeme.