pro krásu měst a zdraví lidí

Aktuálně hledáme nové kolegy na tyto pracovní pozice:

  • Správce/údržba budov v Obříství

    Hledáme schopného, přátelského a pracovitého kolegu, který se bude chtít starat o chod budov a podílet se na realizaci a plánování nových staveb. Místo je vhodné i pro čerstvé absolventy, kteří chtějí začít ve stavebnictví, dělat různorodou práci a hodně se naučit.

    Co vám můžeme nabídnout

    • smlouva na dobu neurčitou
    • finanční ohodnocení minimálně od 25 000,- + 2 krát ročně odměny ve výši mzdy
    • možnost ubytování, příspěvek na dopravu nebo zajištění dopravy
    • příspěvek na penzijní/životní připojištění
    • obědy zdarma každý den
    • pouze jednosměnný provoz
    • týden dovolené navíc

    Pracovní náplň

    • údržba, kontrola staveb a objektů
    • realizace projektů

    Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

    • Vítána praxe v údržbě, kontrola staveb
    • Manuální zručnost, schopnost samostatné práce
    • ŘP skupin B
    • velkou výhodou práce s programem Autocad

    Nástup možný ihned

    Těšíme se na Vaše reakce.

  • Sezónní brigáda – zahradník/pomocné zahradnické práce

    Pro nadcházející jarní sezónu hledáme šikovné lidi, kteří se nebojí práce. Velkou výhodou je předchozí praxe ze zahradnictví, případně ŘP skupiny T.

    Co vás u nás čeká?

    • jako správný zahradník strávíte většinu svého pracovního času venku mezi rostlinami, na záhonech, v okrasné školce nebo v zastřešené hale
    • u nás se v sezóně pracuje od pondělí do pátku, ve výjimečných případech i v sobotu

    Co vám můžeme nabídnout?

    • samostatnou, zodpovědnou, smysluplnou práci v přírodě v jedné z největších zahradnických firem ve Střední Evropě
    • obědy zdarma
    • mzda od 100Kč/hod

    Nástup po dohodě, nejpozději však v březnu.

    Pokud máte zájem dozvědět se více informací, zavolejte na Tel.: 315 617 872 / Mobil: 724 569 386, nebo napište na personal@arboeko.com .

    Těšíme se na spolupráci. Tým Arboeko s.r.o.

  • Pracovník v okrasné školce ve Smržicích

    Hledáme nového kolegu do našeho týmu Okrasné školky ve Smržicích u Prostějova.

    Budete obklopeni přírodou – u nás to jde.

    • Sázení, řez stromů, vyvazování
    • Expedice stromů
    • Práce s mechanizací

    Jaké znalosti požadujeme

    • SŠ nebo VŠ vzdělání
    • Zkušenost se zahradnickými pracemi
    • Orientace na výsledek
    • Schopnost vést menší počet pracovníků

    Vaše výhoda bude, pokud

    • Jste aktivní
    • Rád se učíte novým věcem
    • Máte rádi práci venku
    • Vlastníte řidičský průkaz skupiny T

    Co Vám můžeme nabídnout

    • Zajímavé finanční ohodnocení
    • Obědy zdarma
    • Pestrou, zajímavou práci, při které se hodně naučíte
    • Příjemné pracovní prostředí
    • Možnost dalšího vzdělávání
    • Jednosměnný provoz (dle potřeby pár sobot v roce pouze během sezóny)
    • Po zapracování při smlouvě na dobu neurčitou nabízíme příjemné benefity (balíčky pro zaměstnance, firemní akce, týden dovolené navíc, jazykové kurzy na pracovišti, příspěvky na dopravu, penzijní připojištění)

    Nástup možný ihned.

    Pokud máte zájem dozvědět se více informací, zavolejte na Tel.: 315 617 872 / Mobil: 724 569 386, nebo napište na personal@arboeko.com .

    Těšíme se na spolupráci.

    Tým Arboeko s.r.o.

  • Pracovník v okrasné školce v Obříství

    Hledáme nového kolegu do našeho týmu Okrasné školky v Obříství u Mělníka.

    Buďte v přírodě a s prací spokojeni – u nás to jde.

    Pokud máte zájem dozvědět se více informací, zavolejte na Tel.: 315 617 872 / Mobil: 724 569 386, nebo napište na personal@arboeko.com .

  • Máte vystudovaný zahradnický obor? Chcete své vzdělání uplatnit? Přidejte se k nám..

    Můžeme Vám nabídnout:

    • Zajímavou práci ve výrobě, zapojení do chodu celé společnosti
    • Moderní zázemí, nové technologie
    • Školení a další vzdělávání v oboru
    • Rodinný kolektiv – přátelské prostředí

    Pokud máte zájem dozvědět se více informací, zavolejte na Tel.: 315 617 872 / Mobil: 724 569 386, nebo napište na personal@arboeko.com.