pro krásu měst a zdraví lidí

Aktuálně hledáme nové kolegy na tyto pracovní pozice:

  • Máte vystudovaný zahradnický obor? Chcete své vzdělání uplatnit?

    Nabízíme Vám:

    • Zajímavou práci ve výrobě
    • Moderní zázemí, nové technologie
    • Školení a další vzdělávání v oboru
    • Rodinný kolektiv – přátelské prostředí

    Pokud máte zájem dozvědět se více informací, zavolejte na Tel.: 315 617 872 / Mobil: 601 323 467, nebo napište na personal@arboeko.com.

    Těšíme se na spolupráci.

    Tým Arboeko s.r.o.

    Pozor

    Chystáte se smazat záznam. Pokračovat?

  • Do Smržic hledáme spolehlivého kolegu, který má rád přírodu a baví ho pracovat na čerstvém vzduchu

    Co vám můžeme nabídnout:

    • Zázemí stabilní firmy s tradicí již 25 let na trhu
    • Práci v zajímavém prostředí v kontaktu s přírodou a rodinném kolektivu
    • Zajímavé finanční ohodnocení s firemními benefity
    • Profesní rozvoj: vzdělávání - školení

    Co vás čeká:

    Práce na venkovních pěstebních plochách.

    Péče o rostliny:

    • aplikace hnojiv a postřiků v okrasné školce
    • zavlažování, vyvazování a řez okrasných dřevin
    • obsluha dobývací techniky a traktoru

    Požadujeme:

    • středoškolské vzdělání (zahradnický - zemědělský obor výhodou)
    • řidičský průkaz T (traktor)
    • zkušenosti s chemickým ošetřováním rostlin (například práce v ovocných sadech apod.)
    • osvědčení odborné způsobilosti pro nakládání s chemickými přípravky na ochranu rostlin (velkou výhodou)

    Pozor