Pracovník v okrasné školce - Traktorista v Obříství

Hledáme nového kolegu do našeho týmu Okrasné školky v Obříství u Neratovic.

Pracovní náplň

  • Sázení, řez stromů, vyvazování
  • Expedice stromů
  • Práce s mechanizací

Jaké znalosti požadujeme

  • Zkušenost se zahradnickými pracemi
  • Orientace na výsledek
  • Schopnost vést menší počet pracovníků

Vaše výhoda bude, pokud

  • Jste aktivní
  • Rád se učíte novým věcem
  • Máte rádi práci venku
  • Vlastníte řidičský průkaz skupiny T

Co Vám můžeme nabídnout

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Náborový příspěvek až 50.000 Kč, podmíněn ŘP skupiny T
  • Obědy zdarma
  • Pestrou, zajímavou práci, při které se hodně naučíte
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Jednosměnný provoz (dle potřeby pár sobot v roce pouze během sezóny)
  • Po zapracování při smlouvě na dobu neurčitou nabízíme příjemné benefity (balíčky pro zaměstnance, firemní akce, týden dovolené navíc, jazykové kurzy na pracovišti, cafeterie, penzijní připojištění, v případě potřeba zajištění ubytování a příspěvek na bydlení)

Nástup možný ihned.

Pokud máte zájem dozvědět se více informací, zavolejte na Tel.: 315 617 872 / Mobil: 724 569 386, nebo napište na personal@arboeko.com .

Těšíme se na spolupráci.

Tým Arboeko s.r.o.