Odborný pracovník/ce pro pěstování kmínkových dřevin ve Smržicích

Hledáte novou práci, která má smysl? Která někam směřuje a kde jsou vidět výsledky vaší práce? Naše práce doopravdy roste v podobě krásných stromů a keřů. Pomozte nám, aby rostla dál.

Přidejte se k našemu týmu ve Smržicích, staňte se vedoucí/m týmu pro pěstování kmínkových dřevin a zhodnoťte svou zahradnickou zkušenost a zručnost.

Nabízíme jedinečnou příležitost pracovat na jednosměnný provoz ve skvělém a přátelském kolektivu.

Co od Vás požadujeme:

  • Ukončené studium zahradnického oboru nebo bohatou praxi v zahradnictví/lesnictví
  • Schopnost vést menší kolektiv a koordinovat práci
  • Smysl pro zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost
  • Schopnost řešit nastalé problémy rychle a efektivně
  • Zkušenosti v oblasti péče a ochrany rostlin
  • Zkušenost s mechanizací a také prací na počítači

Co Vás čeká:

  • Vedení menšího kolektivu
  • Odborné zahradnické práce včetně samotného pěstování rostlin
  • Práce převážně na čerstvém vzduchu, částečně i v kanceláři - Náplň práce je pestrá a mění se s ohledem na roční období
  • Zodpovědnost za řízení skladového hospodářství a kvalitu pěstovaných rostlin
  • Úzká spolupráce s obchodními a výrobními středisky, případně expedicí
  • Ochrana rostlin proti chorobám a škůdcům
  • Osvojení všech pěstebních technik a postupů

Co Vám nabízíme:

  • Pracovní úvazek na jednosměnný provoz
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou, s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • Platové ohodnocení odpovídající pracovnímu nasazení
  • Práci, ve které se rozhodně nebudete nudit
  • Benefity:
  • Náborový příspěvek až 50.000,- Kč
  • 4 - 5 týdnů dovolené
  • Plně hrazené stravování nebo stravenky
  • Zaměstnanecké slevy na nákup firemních produktů
  • Příspěvek na školení a vzdělávání
  • Po prodloužení smlouvy na dobu neurčitou další množství benefitů:
    • Příspěvek na cestovné
    • Příspěvek na penzijní pojištění
    • 13. + 14. plat
    • Firemní bezúročná půjčka

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis.

Email: lenka.vendlerova@arboeko.com

Tel.:  720 953 711

Těšíme se na Vaše reakce.