Pěstitel v okrasné školce ve Smržicích

Máte zahradnického ducha a šikovné ruce? Do naší okrasné školky ve Smržicích hledáme nového člena týmu na jednosměnný provoz.

Co od Vás požadujeme:

  • Zájem o zahradnický obor
  • Pečlivost, samostatnost, aktivní a zodpovědný přístup
  • Dobrý zdravotní stav a fyzickou kondici: jedná se o práci ve venkovním prostředí za každého počasí
  • Výhodou je řidičský průkaz sk. B, T

Co Vás čeká:

  • Odborné pěstování rostlin od sazenic až po vzrostlé stromy
  • Sázení, řez, bambusování a vyvazování stromů
  • Celoroční práce ve venkovním prostředí na čerstvém vzduchu
  • Práce s mechanizací a používání zahradnických strojů

Co Vám nabízíme:

  • Pracovní úvazek na jednosměnný provoz v přátelském kolektivu
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou, s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • Platové ohodnocení odpovídající pracovnímu nasazení
  • Práci, ve které se rozhodně nebudete nudit
  • Benefity:
  •     Náborový příspěvek až 50.000,- Kč
    • 4 - 5 týdnů dovolené
    • Plně hrazené stravování nebo stravenky
    • Zaměstnanecké slevy na nákup firemních produktů
    • Příspěvek na školení a vzdělávání
    • Po prodloužení smlouvy na dobu neurčitou další množství benefitů:
    • Příspěvek na cestovné
      Příspěvek na penzijní pojištění
      13. + 14. plat
    • Firemní bezúročná půjčka

Nástup možný ihned.

Pokud Vás naše nabídka práce oslovila, napište nám na: lenka.vendlerova@arboeko.com .

Případně volejte: +420 720 953 711.

Těšíme se na spolupráci.

 Tým Arboeko s.r.o.