ARBOEKO - pro krásu měst a zdraví lidí...

Arboeko s.r.o. je přední školkařská a velkoobchodní společnost v regionu střední Evropy. Společnost se zabývá pěstováním a dodáváním okrasných a ovocných dřevin v širokém sortimentu. Mezi zákazníky Arboeka patří zahradnické realizační firmy, zahradnická centra, hobby markety, technické služby, města a obce, stavební a developerské společnosti.

Základní filozofií společnosti je nabídnout zákazníkovi nejvyšší kvalitu výpěstku s vysoce kvalitními službami. Většinu expedovaných dřevin tvoří vlastní výpěstky vypěstované v podmínkách středoevropského klimatu. Celková výměra okrasných školek společnosti činí 205 ha.

Zahraniční obchod

Arboeko je aktivním dodavatelem rostlin do evropských zemí. Dřeviny z produkce Arboeka se každoročně vysazují na Slovensku, v Polsku, Rumunsku, Holandsku, Německu, Švýcarsku a na Ukrajině. Arboeko je rovněž aktivním importérem dřevin zejména od dodavatelů v Holandsku, Německu a okrajově Itálie a Belgie.

Služby

Společnost Arboeko je nejen předním pěstitelem a dodavatelem rostlin vysoké kvality. Společnost se rovněž snaží rozvíjet služby v maximální kvalitě. Do těchto služeb například spadá

  • e-shop pro zahradní centra se zajímavou škálou služeb pro maloobchodní prodejce.
  • logistické služby - stále více se rozšiřuje nabídka dodávky rostlin přímo na adresu zákazníka. V Polsku a na Slovensku je takto realizováno více jak 95 % zakázek.
  • poradenství - zaměstnanci společnosti, zejména členové týmů obchodních oddělení, jsou vybráni a vyškoleni tak, aby dokázali zákazníkům podat maximum odborných informací o vhodném sortimentu, jakosti a také v oblasti technologie výsadby i péče o dřeviny. Odborné rady a posouzení jsou obvykle poskytovány bezplatně.

Produkce Arboeka

Školky Arboeka se nacházejí ve dvou zemědělsky významných regionech a to v Polabí v Obříství nedaleko Mělníka a na Hané ve Smržicích nedaleko Olomouce. Arboeko je pěstitel velmi širokého sortimentu dřevin jakož i širokého typu školkařské produkce.