Plná verze katalogu je pouze pro registrované uživatele. PŘIHLÁSIT SE / REGISTROVAT SE

Kvalitativní ukazatele

Speciální tvary a soliterní keře

Velikost stromů je uváděna v cm ve výšce od kořenového krčku do poloviny letorostu terminálu. U vícekmenů musí uváděnou výšku splňovat všechny kmeny.

zobrazit více

Speciální tvary a soliterní keře


Velikost

Velikost stromů je uváděna v cm ve výšce od kořenového krčku do poloviny letorostu terminálu. U vícekmenů musí uváděnou výšku splňovat všechny kmeny.

Technologie

Vícekmeny jsou vypěstovány z jedné rostliny. Dřevina není tvořena vícero sesazenými jedinci. Tato technologie pěstování zaručuje větší vyrovnanost jedince a je zde výrazně potlačen konkurenční boj mezi jednotlivými kmeny. Minimální počet kmenů je 3.

Volně rostoucí pyramidy jsou od země zavětvené tvary listnatých stromů. Větve jsou průběžně tvarovány tak, aby vznikl přirozený pravidelný tvar stromu. Nejedná se o přísně tvarované dřeviny typu kužel, kvádr, špalí a pod.

Expedice

Stromy mohou být expedovány pouze se zemním balem. Bal je opatřen jutou a drátěným pletivem bez povrchové úpravy.

Výsadba a povýsadbová péče

Balové stromy vysazujeme s pletivem a jutou - neodstraňujeme je, pouze ve výsadbě jemě pletivo na několika místech rozstřihneme. Při výsadbě je nutné provést přiměřenou redukci koruny minimálně z 25% - sortimentální a technologické výjimky jsou možné. Po výsadbě a při aklimatizaci na stanovišti je nutné dbát na odpovídající zálivku dle půdních a jiných stanovištních podmínek. Zálivka je nutná minimálně po dobu jednoho vegetačního období následujícího po výsadbě.

Ceny

Uvedené ceny jsou orientační. Ceny se mohou měnit v závislosti na aktuální poptávce a nabídce na trhu. Přesné ceny vám rádi sdělíme na základě vaší poptávky.

Velikost:
Vážení zákazníci, v těchto dnech se velmi rychle mění naše zásoba i cena stromů v Evropě. Rádi vám sdělíme aktuální ceny a zásobu na základě vaší poptávky.
Zobrazená data jsou filtrována. vypnout filtry vypnout filtry
S1: ZB = Zemní bal, PK = Prostokořenné
Uvedené ceny jsou orientační. Ceny se mohou měnit v závislosti na aktuální zásobě a poptávce na trhu. Přesné aktuálně platné ceny vám rádi sdělíme na základě vaší poptávky.