****TRENDY 2022 * PLNĚ OBSAZENO * REGISTRACE UZAVŘENA ****

Nápověda k přihlášení

Nyní je možné přihlásit se heslem, nebo jednorázovým kódem.

Jsem registrovaným zákazníkem

Přihlašování do zákaznické sekce webu Arboeko je velmi snadné. K přihlášení stačí e-mail, pod kterým máte vedený svůj účet. Pokud jste tento e-mail zapomněli, kontaktujte prosím naši zákaznickou podporu.

Přihlášení heslem

  1. Pokud máte / znáte své heslo, zadejte e-mail a heslo a tlačítko přihlásit
  2. Pokud své heslo nemáte / neznáte, klikněte na "nastavit nové heslo". Po vyplnění e-mailu, pod kterým máte vedený svůj účet, vám bude zaslán odkaz k nastavení nového hesla.

Přihlášení jednorázovým kódem

  1. Klikněte na "přihlásit jednorázovým kódem"
  2. Po zadání e-mailu vám bude zaslán 6 místný kód, který vložte na následující obrazovce. Kód má platnost 5 minut a je jednorázový. Pokud se odhlásíte, při novém přihlášení Vám bude zaslán kód nový. Kód můžete smazat, nemusíte jej nikam ukládat ani si jej pamatovat.
  3. Pokud Vám kód na e-mail nedorazil v časovém limitu, můžete zkusit zopakovat odeslání kódu, případně si nechat kód zaslat na mobilní telefon pomocí SMS (tato možnost vám bude nabídnuta, pokud u nás máte registrované mobilní telefonní číslo v modrém textovém boxu nad polem pro vložení kódu).
Nemůžete se přihlásit se svojí registrovanou e-mailovou adresou? Pokračujte ZDE

Nejsem registrovaným zákazníkem

Chcete-li se registrovat jako nový zákazník, vyplňte prosím registrační formulář. Po dobu 48hodin Vám bude umožněn omezený přístup do vybraných částí webových stránek. Během 48hodin obdržíte na svůj e-mail informaci o průběhu registrace.

Ceník

Na novém ceníku právě pracujeme.